Infolinka: +420 383 809 111

Kapilární rohože

Unikátní systém podlahového, stěnového a stropního vytápění a chlazení. Kapilární rohože využívají tisíce let v přírodě ověřenou „technologii“. Inspirují se u rostlin, živočichů či lidského těla, které využívají pro vnitřní rozvádění tekutin hustou síť jemných kapilár. Dokáží se tak rychle přizpůsobit změně teploty.

  • topí i chladí
  • použití v podlaze, ve stěně, na stropě
  • levný provoz
  • zdravé prostředí
  • jednoduchá montáž

Revoluční řešení inspirované přírodou  

KAPILÁRNÍ ROHOŽE jsou revolučním řešením vytápění a klimatizace místností. Využívají však desítky tisíc let v přírodě ověřenou „technologii“. Inspirují se u rostlin, živočichů či lidského těla, které využívají pro vnitřní rozvádění tekutin hustou síť jemných kapilár. Dokáží se tak rychle přizpůsobit změně venkovní teploty. Právě princip jemných kapilár se v průběhu evoluce prosadil jako ideální systém regulace tepla organismů. Tento systém využívají i KAPILÁRNÍ ROHOŽE.

Zdravé prostředí pro Vaše děti i pro Vás

KAPILÁRNÍ ROHOŽE vytvářejí díky své jedinečné konstrukci zcela přirozené a zdravé prostředí pro Vaše děti i pro Vás. Pracují na principu tiché klimatizace – zcela bez hluku, bez pohybu vzduchu a tím bezprašně. Malý rozestup kapilár zaručuje rovnoměrnou teplotu povrchu a tím i příjemné a přirozené prostředí v místnosti. Budete se tak cítit dobře při práci i odpočinku.

Topí i chladí

KAPILÁRNÍ ROHOŽE jsou ideální pro vytápění místností v zimě i jejich klimatizaci v létě. Jsou tenké, proto se ukládají těsně pod povrch stěn. Reagují tak na požadované změny teploty téměř okamžitě. Díky tomu se místnosti rychle zahřejí či ochladí.

Kdekoli – v podlaze, ve stěně, na stropě

KAPILÁRNÍ ROHOŽE můžete díky jejich univerzálnosti umístit do podlahy, stěn či stropů. Jsou lehké, proto je možné je použít i pro jakékoli moderní stropní konstrukce. Mohou tak fungovat jako topení i chlazení.

Pro nový dům i jeho rekonstrukci

KAPILÁRNÍ ROHOŽE můžete využít nejen při stavbě nového domu, ale i při jeho rekonstrukci. Mají malou konstrukční výšku a proto zabírají jen minimální prostor ve stěně. Tím, na rozdíl od jiných systémů, zbytečně nezmenšují místnosti.

Geniálně jednoduchá montáž

Montáž KAPILÁRNÍCH ROHOŽÍ je díky našemu patentu geniálně jednoduchá. Rohože vložíte do speciálně upravených desek, na které ihned nalepíte například dlaždice.

Výrazně rychlejší výstavba

Pokud při instalaci KAPILÁRNÍCH ROHOŽÍ do podlahy využijete speciálně upravené desky, nebudete potřebovat žádnou vodu, žádný beton ani žádné zedníky. Díky tomu zkrátíte dobu montáže podlah až o 6 týdnů. To je ideální řešení především pro montované rodinné domy.

Šetří kapsu

KAPILÁRNÍ ROHOŽE se instalují těsně pod povrch, proto nepotřebujete silnou vrstvu betonu. Tím ušetříte. Místnosti se navíc při výstavbě ani rekonstrukci zbytečně nezmenšují.

       

Z našich referencí vybíráme

Zobrazit více referencí»

TOPlist